W życiu każdej firmy pojawiają się mniej lub bardziej ważne daty. Do tych drugich zaliczamy jubileusze istnienia. Każda okrągła rocznica urodzin firmy, to okazja do świętowania takiego wydarzenia. Z tej okazji firmy organizują imprezy dla swoich pracowników oraz klientów, urządzają promocje na produkty i usługi, szczycą się również swoim długim istnieniem w lokalnych mediach. Elementem takiej kampanii informacyjnej i reklamowej mogą być koszulki firmowe z nadrukiem okolicznościowym. Dlaczego warto w nie inwestować? Co można wydrukować na takich koszulkach? Odpowiedzi znajdziecie w tym artykule.

Koszulki firmowe jako nośnik reklamowy – powierzchnia zadruku na koszulkach t-shirt jest bardzo duża. Nadruki firmowe można wykonać zarówno z przodu koszulki, jak i z tyłu. Na powierzchni koszulek można wykonać nadruk o dowolnej treści i zawartości. Wykorzystując technologię sitodruku, możliwe jest wykonywanie nadruków w jednym lub kilku kolorach. Daje to niemal nieograniczone możliwości znakowania t-shirtów, wzbogacając je o modne kolory, ciekawe projekty jak również lototypy sponsorów, współfinansujących konkretne wydarzenie.

Projekt na koszulki firmowe z logo – pewnym problemem dla niektórych firm może być przygotowanie projektu nadruku na koszulki. Brak odpowiedniego oprogramowania komputerowego, umiejętności do jego obsługi lub koncepcji, jak nadruk powinien wyglądać. To rzeczywiście może utrudniać realizację zamówienia. Na szczęście prawie każda drukarnia sitodrukowa zatrudnia własnych projektantów, odpowiedzialnych za przygotowanie projektu, a także dostosowanie go do druku. Najczęściej bezpłatnie opracowują oni projekt nadruku na koszulkach dla swoich klientów, robiąc to na podstawie dostarczonych materiałów np. logo, jak i wytycznych. Inspiracją dla stworzenia własnej koncepcji, może być obejrzenie portfolio już zrealizowanych projektów.