Apetyt na modne ubrania sprawia, że firmy, które poszukują okazji do promocji, nie muszą się martwić o ich brak. A to, gdzie można kupić bluzy z nadrukiem, już nie jest dylematem producentów odzieży ozdobionej haftem, aplikacją lub nadrukiem.

Wielkie możliwości
Gadżety reklamowe nie tracą na popularności. Kampanie utrwalające wizerunek firm zawierają w sobie możliwość dostarczenia potencjalnym klientom wiedzy na temat możliwości kontaktu z wybraną marką.

Dawne sposoby w nowej odsłonie
Nadruk na materiałach to jedna z najlepiej wypraktykowanych przez lata metod zdobienia tkanin. Dawniej druk nanoszony był stemplami namoczonymi w kolorowej farbie i wyciskanymi na kuponach materiału. Podobną technikę stosowano do produkcji tapet papierowych.

Najpopularniejszy sposób
Obecnie najczęściej stosuje się do zadrukowania wybranego pola materiału nowoczesne technologie druku. Jedną z najstarszych technik jest sitodruk. Jest to niestety dość pracochłonna metoda. Jednak z racji solidności efektów często wybiera się sitodruk do nanoszenia prezentacji reklamowych.
Drugim co do popularności sposobem jest druk sublimacyjny. Odwzorowanie projektu jest niebywale wierne. Najdrobniejsze szczegóły rysunku wykonanego na papierze są przeniesione na tkaninę.

Techniki uzupełniające
Technologie drukarskie uzupełniane są haftem. Maszyny hafciarskie w seryjny sposób wykonują hafty na dowolnych materiałach.